Русский Українська For partners
Опрос
Британский праздник Boxing Day – это...


Всего голосов: 29

Новости
Неймовірна знижка 30% з КиївВізітТур…

Неймовірна знижка 30% з КиіїВізітТур на навчання англійскої мови.
13 декабря 2017, 17:01

Поступил в университет и приехал?…

Поступил в университет и приехал? Вот что нужно сделать теперь.
06 декабря 2017, 15:10

Подготовка к культурному шоку от…

Подготовка к культурному шоку от того, как быть иностранным студентом
06 декабря 2017, 15:05

 Подписаться на новости

Отправить ваш запрос

Школа Alexanders School

Школа: Alexanders School
Адрес сайта: http://www.alexanderschool.com/
Возраст: 11 - 17
Даты: 5 июня - 3 сентября
Стоимость, фунтов в неделю: 690

Alexanders International School — це приватна школа, була заснована в 1975 році і на сьогоднішній день являющается однією з найкращих міжнародних шкіл Великобританії. Школа є частиною освітньої групи SKOLA, яка в свою чергу має 30-річний досвід роботи і хорошу репутацію. Також як і інші центри організації, Alexanders School акредитована Британською Радою, що гарантує якість пропонованих програм.

Школа займає велику територію в десятки гектарів, на якій знаходяться шкільні гуртожитки, навчальні центри, спортивні зали і майданчики, центр мистецтв, також центр водних видів спорту.

Курси

Англійська + ІНТЕНСИВНИЙ АНГЛІЙСЬКА

15 годин - загальна англійська + 6 годин - інтенсивна англійська + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Уроки спрямовані на закріплення у школярів основних мовних навичок: письма, читання, усного мовлення, постійного удосконалення вимови та граматики. Програма інтенсивної англійської мови проводиться в групах з меншою кількістю студентів і фокусується на індивідуальних мовних проблемах кожного студента.

Англійська + МИСТЕЦТВО

15 годин - загальна англійська + 9 годин - уроки мистецтва + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Уроки англійської поєднуються із заняттями з прикладного мистецтва, включаючи малювання, складання колажів, фотографією і комп'ютерною графікою.

Англійська + МУЗИКА і ТЕАТР

15 годин - загальна англійська + 9 годин - уроки музики / театру + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Заняття загальною англійською поєднуються з заняттями музикою й драматичним мистецтвом. У студентів цього курсу є можливість брати участь у концертах та виставах, що проходять на сцені школи Alexanders.

Англійська + РІЗНОМАНІТНІ ВИДИ СПОРТУ

15 годин - загальна англійська + 9 годин - заняття спортом + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Заняття загальною англійською поєднуються із заняттями спортом: футболом, тенісом, баскетболом, їздою на велосипеді, волейбол, бадмінтон, сквош.

Англійська + ФУТБОЛ

15 годин - загальна англійська + 9 годин - футбол + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Тренують хлопців футбольних досвідчені професіонали з UEFA. Дріблінг, удари по м'ячу ногами, передачі, удари по воротах, удари по м'ячу головою, тактика гри і відео-перегляд ігор.

Англійська + ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

15 годин - загальна англійська + 9 годин - заняття вітрильним спортом + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Уроки англійської мови поєднуються із заняттями вітрильним спортом у власному центрі для водних видів спорту. Навчання плавання на каяках і моторних човнах.

Англійська + ВЕРХОВА ЇЗДА

15 годин - загальна англійська + 9 годин - верхова їзда + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Заняття загальною англійською поєднуються із заняттями верховою їздою. Курс проводиться в Центрі Equestrian. Для початківців: теоретичні заняття, правила посадки на коні, основні правила керування конем. Для досвідчених: їзда по пересіченій місцевості, скачки з перешкодами, скачки без перешкод.

Англійська + ТЕНІС

15 годин - загальна англійська + 9 годин - теніс + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Заняття загальною англійською поєднуються із заняттями з гри в теніс. Для початківців: удар справа, удар зліва, подача м'яча, гра в парі, правила, удар з літа. Для досвідчених: удар по відскочив, подання, подання зверху і знизу. Регулярно проводяться турніри.

Англійська + ГОЛЬФ

15 годин - загальна англійська + 9 годин - гольф + 1 освітня екскурсія на тиждень на повний день. Заняття загальною англійською поєднуються із заняттями з гри в гольф. Для початківців: основні замахи, удари, 6 лунок на полі. Для досвідчених: різні види ударів, ігрові лунки, 1 раз на тиждень - гра в гольф на місцевому поле, 18 лунок на полі.

Проживання

Студенти розміщуються в 2-4-х місцевих (11 - 14 років) або в 1-3-х місцевих (15 - 17 років) кімнатах в одній з 4-х шкільних резиденцій. Хлопчики і дівчатка живуть окремо. У кожному будівлі гуртожитку є невелика кухня, де студенти можуть перекусити, а також загальна кімната, де можна подивитися телевізор або просто відпочити й поспілкуватися. Харчування 3х-разове в шкільній їдальні.

Екскурсії та розважальна програма

Вільний час учнів проходить дуже насичено і цікаво. Для хлопців регулярно організовуються дискотеки, барбекю, ігри та вікторини, пляжні вечірки і гри в боулінг, походи в кіно, на концерти і в театри, катання на роликових і звичайних ковзанах, відзначаються дні народження. Багато хто з заходів - безкоштовні, але за деякі стягується невелика плата (наприклад, вхідні квитки в театр). Крім цього, програма дозвілля включає в себе екскурсії на цілий день і півдня в найбільш популярні місця країни: Лондон, Кембридж, Норвіч, Колчестер та ін

Вік - 11 - 17 років

Вартість

Програма - 690 фунтів на тиждень. У програму входить: навчання, проживання, харчування, екскурсії, спортивні та розважальні заходи.

Груповий трансфер з аеропорту і назад - 50 фунтів (З 10:00 до 18:00, прибуття - неділя, від'їзд - субота).
Індивідуальний трансфер з аеропорту і назад - 380 фунтів. .

Додаткові витрати:

Регістранціонний внесок - 90 фунтів
Візовий збір - 73 фунти
Авіапереліт - 300-600 USD
Страховка - близько 0,7 USD / день

Стоимость, фунтов в неделю: Нацбанк Украины

Комментарии (0)

    Образование в Великобритании, английский в Англии, средние школы, высшее образование, бизнес-программы, тренинги
    +(38067) 442 2648

    Войти на сайт
    Или войдите через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki