Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Навчання за кордоном (освіта за кордоном)

Навчання за кордоном - справа, безумовно, витратна. Однак кошти, вкладені в освіту, окупаються досить швидко, а дивіденди володар диплому отримує протягом всього життя.


Навчання за кордоном може представляти собою короткострокові мовні курси в парі з екскурсійно-розважальними заходами, отримання середньої освіти в закритих школах-пансіонах, навчання в університетах на бакалавра або магістра. А постуніверсітетска освіта за кордоном - це хороша можливість отримати найактуальніші знання або придбати нову професію. Однак, вирішивши розібратися самостійно в темі освіти за кордоном, пересічному обивателю доведеться витратити велику кількість часу і вивчити величезний обсяг інформації. Адже одних лише мовних шкіл, наприклад, в Англії більше двох тисяч.

Найбільш популярною програмою навчання за кордоном можна вважати мовні курси. Це відмінна можливість провести відпустку або дитячі канікули, поєднуючи приємне з корисним. Дитячі програми, як правило, будуються за принципом all-inclisive, тобто у вартість програми входить, крім самого навчання, ще й проживання, харчування, екскурсії, культурно-розважальні заходи. Цілий ряд програм навчання за кордоном проходять на базі приватних шкіл-пансіонів. Це означає високий рівень безпеки, так як діти живуть і навчаються на одній території, де їм забезпечується цілодобовий нагляд. До того ж, приватні школи, особливо в Англії, часто займають величезні території, на яких розташовуються поля та майданчики для різних видів спорту, стайні, басейни, різноманітні художні студії.

Дорослі програми навчання за кордоном можуть відрізнятися інтенсивністю, тривалістю, кількістю осіб в групах, спеціалізацією і місцем розташування школи. Мовне навчання за кордоном не тільки значно покращує навички побутового спілкування, а й стає великим плюсом в резюме.

Ні для кого не секрет, що рівень середньої і вищої освіти в Україні за роки незалежності помітно знизився. Дипломи українських вузів не котируються на міжнародному ринку, а рівень освіти випускників не відповідає очікуванням світових компаній. Система середньої освіти в нашій країні більшою мірою спрямована не на розвиток інтелекту дитини, а на «натаскування» на здачу тестувань. У той же час навчання за кордоном, зокрема, британське, являє собою особливу явища світової культури, яка формувалася протягом багатьох століть.

Історично так склалося, що Великобританія є мультіаціональной країною і охоче приймає тисячі студентів з усього світу. У класі можуть навчатися діти з різних континентів, носії абсолютно різних культур і володіють різним менталітетом. Навчання за кордоном в подібних колективах розвиває у дитини навички, вельми корисні при роботі в транснаціональних корпораціях. Освіта за кордоном спрямована на всебічний розвиток дитини. Крім якісних теоретичних знань, особлива увага приділяється розвитку особистих якостей, таких як впевненість в собі, здатність самостійно мислити та відстоювати свою точку зору, вміння працювати в команді. Не можна не згадати ставлення англійців до спорту. Багато приватних шкіл оснащені полями для футболу, крикету, регбі, гольфу, тенісними і сквош-кортами, басейнами, майданчиками для фехтування та верхової їзди. Крім цього, у школах популярні художні, драматичні та музичні гуртки. Додайте до цього дуже високий рівень безпеки, який забезпечують приватні школи - і ви зрозумієте, що кращого місця для навчання за кордоном, ніж Англія, важко підшукати.

Дипломи британських вузів визнаються в усьому світі, що дає їх власникам практично необмежену свободу у виборі кар'єри. Програми навчання за кордоном будуються таким чином, що студенти отримують не тільки глибокі різнобічні знання, але й можливість максимально розкрити свій потенціал. Згідно потребам компаній-роботодавців, прагнуть розвивати у студентів такі особисті якості, як системне мислення, вміння самостійно приймати ефективні нестандартні рішення. Також університети чуйно реагують на настрої на ринку і активно вводять нові спеціалізації, наприклад, мобільні телекомунікаційні системи, штучний інтелект, мультимедійні технології та анімація, екотуризм та інші. Різноманітні методики освіти за кордоном, прекрасне оснащення університетів робить процес навчання за кордоном, не тільки ефективним, але й захоплюючим.


Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki