Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
RSS

RSS
07 лютия 2019, 18:37

Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Відгуки

Клієнт: Олександр, 42 роки
Школа: InTuition (індивідуальне навчання в сім'ї викладача)

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 4 тижні, березень-квітень 2011

Моя поїздка пролетіла як за один день! Дуже сподобалося навчання, я помітив чималий прогрес. Я займався з викладачем 3 години до обіду і 2 години після, перерва між уроками був 2 години. Годували добре 3 рази на день, багато спілкувалися з господарем. 2 рази їздив до Лондона. У цілому спасибі велике, було приємно з вами працювати, і я буду рекомендувати вашу компанію всім моїм друзям і знайомим.

Клієнт: Антон, 38 років
Школа: St. Giles London Central

Програма: Platinum English
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, березень 2011

Якість навчання просто шикарна - всі 2 тижні у мене всі заняття були індивідуальні. Мені це сподобалося в плані вивчення мови, але на другому тижні я відчув, що не вистачає групових занять, тому що все-таки потрібно слухати інших людей. Резиденція Somerset Court дуже сподобалася - все було чисто й акуратно. Також ще пощастило з блоком - все було дуже спокійно, тому що поверхом вище жив турків і там було веселощі до ранку. Ще на початку, коли я прилетів в аеропорт, стався невеликий казус. Я не міг знайти водія, який мене зустрічав. Пішов до виходу, потім повернувся назад, і знайшов. У цілому ж все дуже сподобалося.

Клієнт: Олег, 41 рік
Школа: St. Giles London Central

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, лютий 2011

У цілому все сподобалося, особливо сім'я, яку мені підібрала школа. За лондонським мірками вона перебувала дуже близько, до школи я добирався приблизно 30-35 хвилин. Навчанням в основному задоволений, але як на мене, мене визначили в слабку групу. Просити поміняти я не дуже хотів, так як приїхав всього на 3 тижні. Дуже задоволений, що обрав саме Лондона, тому що думаю, в іншому місті мені було б нудно.

Клієнт: Людмила, 37 років
Школа: Wimbledon School of English

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 місяці, січень-березень 2011

Результат від навчання є. За 2 місяці я підвищила рівень англійської мови на один рівень до вище середнього. Правда, хотілося підвищити його до Advanced. Викладачі хороші, прислухаються до думки студентів. Господиня мені попалася гарна, дозволяла самої готувати, тому що їжа в ресторанах несмачна.

Клієнт: Мар'яна, 21 рік
Школа: BBSI

Програма: Юридична англійська
Тривалість і час поїздки: 4 тижні, січень 2011

Хочу подякувати Вам за організацію мого навчання в BBSI school in Bournemouth. Школа дуже сильна і підхід до навчання дуже серйозний, зокрема у мене був юридичний курс вранці і загальний англійська в обід, за місяць якого, я отримала багато знань і поліпшила свій рівень мови. Викладачі, все-професіонали, деякі, практикуючі юристи, деякі-навіть читали лекції в університетах Англії. Уроки проходили дуже різноманітно і цікаво. Я познайомилася з багатьма студентами, які навчаються на юридичному, на бізнесі, на туризмі та інших важливих напрямках, а також людьми, які вже працюють у цих сферах і приїхали поліпшити мову. Юридичний курс-непростий, в нас в групі було приблизно 12-14 студентів, які приїхали від 3х до 6 місяців і майже у всіх рівень мови advanced. Ми працювали з прецедентами, отримували багато домашніх завдань у вигляді презентацій, написань есе та інших важливих робіт. За це отримували оцінки, які виносяться в диплом чи сертифікат (в моєму випадку). Проживання в мене було в резиденції, як Ви пам'ятаєте, я переживала з приводу побутових умов у ній. Ці переживання були марні і себе не виправдали, оскільки, кімната-дуже затишна, тепла, з душем, що дуже важливо. На поверсі у нас було кілька кухонь, повністю укомплектірованних технікою. Персонал-дуже доброзичливий і чуйний. Я дуже щаслива, що обрала цей варіант проживання, так як + до всього цього, резиденція знаходиться в 2х хвилинах від школи. Заняття починалися о 9.00 а ми з друзями виходили в 8. 58 і приходили вчасно:) Cпасибо, за те, що порадили цю школу і допомогли відкрити візу. Поїздкою я дуже задоволена і мрію побувати там знову.

Клієнт: Анатолій, 35 років
Школа: Regent Oxford

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, січень 2011

Навчання і проживання - все було дуже добре. Так як постійно були заняття, встиг відвідати тільки Лондон і Оксфордський музей.

Клієнт: Катерина, 31 рік
Школа: St. Giles Brighton

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, листопад-грудень 2010

Школа дуже сподобалася. Хороші викладачі, якісне обладнання, хороша інформаційна підтримка - в перший день всі студенти пишуть тест для розподілу в групі, а потім проводиться екскурсія по місту, на якій розповідає де що знаходиться, як кудись пройти, де можна купити дешевше квитки на проїзд у транспорті і т.д. Жила з жінкою, котра працює в цьому ж коледжі, що для мене було дуже корисно, на 4 дні господиня поїхала з міста, і я жила сама. За час навчання часто їздила до Лондона, тому що дуже зручне залізничне сполучення між Лондоном і Брайтоном. У цілому я дуже задоволена і організацій, і самою поїздкою, і дуже хочу поїхати ще раз.

Клієнт: Сергій, 34 роки
Школа: BBSI

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 4 тижні, листопад-грудень 2010

Одним листом навряд чи зможу передати всі враження і емоції. Курсами дуже задоволений. Школа дуже серйозна, хороші викладачі, дуже багато живого спілкування. Вже через тиждень мої близькі (спілкувалися ч-з Скайп) відзначили поліпшення мого англійської. Місто дуже хороше, дуже красиве. Багато парків і садів, шикарні пляжі (шкода що не літо). Сім'я попалася просто казка! Великий просторий будинок, живлення як в ресторані ... Вражень дуже багато і все тільки позитивні. Результати іспиту отримаю ще тижні ч-з 2 по пошті ... сподіваюся вони мене порадують. У цілому я дуже задоволений. Буду рекомендувати як вашу компанію так і школу BBSI. Спасибі.

Клієнт: Світлана, 37 років
Школа: St. Giles Brighton

Програма: Platinum English
Тривалість і час поїздки: 6 тижнів, жовтень-листопад 2010

Нашу групу (курс платинум - до 6 осіб в групі) розділили так, щоб у кожного студента було багато індивідуальних занять. У результаті, отримала індивідуальне навчання за менші гроші.

Клієнт: Ніна, 57 років
Школа: St. Giles London Central

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, жовтень 2010

У цілому поїздка залишила протеворечівие враження. У групі було багато японських і корейських студентів, які не дуже добре розмовляли англійською. Добиратися до школи було незручно, тому що родина перебувала в годині їзди, але інші студенти розповідали, що їх сім'ї перебували ще далі. Також, у самій сім'ї не вистачало спілкування, так як у господині двоє дітей, і вона в основному була зайнята ними. Сподобалося те, що почала добре розбиратися в Лондоні.

Клієнт: Ольга, 26 років
Школа: London School of English

Програма: Юридична англійська
Тривалість і час поїздки: 1 тиждень (дуже інтенсивний курс для юристів), серпень 2010

Навчання сподобалося - був хороший склад викладачів, а самі заняття дуже інтенсивними, що в підсумку дало хороший результат. Сім'я, в якій жила, знаходилася в 10 хвилинах від школи, що було дуже зручно.

Клієнт: Ольга, 27 років
Школа: Frances King London

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, липень-серпень 2010

У цілому все сподобалося, особливо сім'я, в якій жила під час навчання, так як проживання в сім'ї надало додаткову практику англійської мови. Курс навчання (загальний + бізнес англійська) оптимально підходить для людей із середнім рівнем мови, але не з високим. У 2 тижнів було недостатньо для повного вивчення англійської. Хотіла взяти додатково Conversation Class, але на місці це не вдалося зробити, сказали, що треба бронювати його заздалегідь. За день до поїздки в центрі Лондона вкрали сумку, де були всі документи і гроші, тому, порада - якщо гуляти по місту не варто брати з собою будь-яких важливих речей. Надалі зацікавлена поїхати не влітку, тому що дуже багато студентів у групі, а в не сезон.

Клієнт: сестри Олександра і Ольга, 16 і 22 роки
Школа: Regent Bournemouth

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, липень 2010

Школа дуже сподобалася. Сім'я, в якій жили, перебувала в 7 хвилинах ходьби від школи, господарі - дуже приємні і гостинні люди. Єдине, що не дуже сподобалося це, що в школі не організовувались вечірні заходи. Але в цілому - все чудово!

Клієнт: Марія, 13 років
Школа: Dicker School

Програма: Дитяча програма
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, липень 2010

У цілому школа сподобалася. Екскурсії проводилися 2 рази на тиждень - по середах і по неділях. Дітей возили до Лондона, Брайтон і Істборн. З дисципліною було строго: за те, що вони з дівчинкою раз проспали заняття, їх посадили в окрему кімнату і позбавили вечірнього вільного часу; за куріння хлопчика вигнали зі школи. По організації поїздки все сподобалося (все було дуже швидко і якісно), ніяких претензій немає.

Клієнт: Анастасія, Яна і Марта, 13-15 років (відгук одного з батьків)
Школа: Alexanders School

Програма: Дитяча програма
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, липень 2010

Всім дівчаткам школа дуже сподобалася. Термін поїздки на 2 тижні виявився недостатнім, наступного разу хочемо поїхати на довше. Дуже сподобалися викладачі, дівчатка добре підучили англійську.

Клієнт: Олена, 13 років (відгук - від її тата)
Школа: Abbey College

Програма: Дитяча програма
Тривалість і час поїздки: 5 тижнів, липень-серпень 2010

Нажаль у мене сформувалося негативне думку про цю школу, звичайно я не буду рекомендувати її друзям і знайомим і вам би теж не рокомендовал, оскільки це теж відображається і на вашому іміджі. Я питав дочка, як вона оцінює і отримав її відповідь: - Навчання = добре; - Харчування = погано; - Проживання = незадовільно. Кімната була напівпідвального типу, дуже сира і холодна, дочка кілька разів зверталася до адміністратора про заміну кімнати проживання, та обіцяла переселити завтра чи післязавтра і так і не переселила до кінця навчання. Нажаль, дочка приїхала і без сертифіката про проходження навчання і я незнаю причину, чому не видали або у них є претензії до Олени чи якісь інші причини. Дочка сказала, що їй пояснили що не встигли підготувати і вишлють поштою. Наш коментар: з огляду на організаційні складнощі, а також негативний відгук від нашого клієнта, думка якого ми дуже цінуємо, наша компанія припиняє співпрацю з даною школою.

Клієнт: Марія, 13 років (відгук - від її тата)
Школа: Caterham School

Програма: Дитяча програма
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, липень-серпень 2010

Glad to inform you that our daughter Maria arrived safely after completion of Caterhem's programm which was kindly arranged by you. Briefly - everything was splendid!. School was perfect, staff was perfect, education level was perfect. She got good reference letter!!. Only presence of "golden" russian youngsters, who are completely bad-tempered and ill-mannered, was annoying - but what to do ... Actually understood from Maria's words that she managed to establish good personal contacts with "proper" guys and girls from Italy, Romania, UAE, saudi Arabia, Hong Kong, Japan, USA etc. Frankly - she has been crying almost half an hour after we met her at Istanbul airport - begging "Please send me back to Caterham IMMIDIATELY!" Even on our logical question "Did you have any homesick" the reply was "Maybe it's shame - but NOT AT ALL ... Even Mr.Roger (her pet - lovely cat) was not missed ....."... . Can you imagine how she loved being in Caterham!! And another observation - she really grew up since 3 weeks ... Mentally I mean ... This was a kind of shock for me frankly speaking: all those "bright ideas of conscious learning for further life success .." which I has been trying to pump into her mind - they all become her life objectives AT ONCE ... Just threee weeks - but she has changed so significantly .... Really fantastic miracle ..... So, once again, we are so grateful for high level of your services and for entire assistance! We are your clients - indeed!

Клієнт: Ірина, 34 роки
Школа: Oxford House School of English

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, червень 2010

Маленька і затишна школа. Директор вітається з усіма, запитує як справи. Село, в якій знаходиться школа дуже гарна, з задоволенням гуляла кожен день по 2 години. Відмінний варіант, для тих, хто хоче спокійну атмосферу. Було багато заходів - ходили в паб дивитися футбол, їздили в Оксфорд - 20 хвилин на автобусі, 10 на машині (ми їздили на машині господаря школи). Було багато молодих студентів за 20 років - можливе для деяких більш дорослих буде некомфортно, але мені було нормально. В аеропорту складно було знайти людину з табличкою - моє прізвище було написана рожевим кольором. Загалом же було здорово і мені дуже сподобалося.

Клієнт: Вікторія, 16 років, школярка
Школа: InTuition (індивідуальне навчання в сім'ї викладача)

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 4 тижні, червень 2010

Дуже сподобалося. Освіта була серйозна, хоча чотири години на день - трохи важкувато. Зате спочатку починали з курсу upper - intermediate, а потім навіть перейшли на advanced. Сподобалася сім'я - багато їздили на екскурсії в різні сусідні міста.

Клієнт: Алла, 25 років, спеціаліст мережі супермаркетів
Школа: St. Giles London Highgate

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, травень 2010

Спасибі велике, сподобалося. Сім'я у мене взагалі була найкраща з усіх студентів у групі.

Клієнт: Михайло, 26 років, Дмитро, 24 роки - фахівці з інвестування
Школа: MLS International

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, квітень 2010 року

Школа і сім'я проживання сподобалися, все відмінно. Були затримки з отриманням візи у зв'язку з вулканом в Ісландії і продовженням термінів розгляду документів у посольство. У результаті перенесли поїздку на 1 тиждень. У цілому добре з'їздили.

Клієнт: Іван, 45 років, власник бізнесу
Школа: St. Giles London Central

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 4 тижні, березень 2010

Здравствуйте Максим, дозвольте висловити Вам свою подяку за допомогу в організації мого навчання в школі ST Giles, все було організовано дуже добре я задоволений навчанням у школі дуже хороші вчителі і хороші умови, а також я задоволений умовами проживання в сім'ї. Спасибі вам велике, я бажаю вам успіхів у вашій роботі та особистому житті!

Клієнт: Олександр, 31 рік, керуючий
Школа: St.Giles Brighton

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні, січень 2010

Дуже сподобалося, став впевненіше говорити, тепер не боюся помилитися. Вийшло поїхати і Лондон подивитися. Думаю про те, щоб поїхати ще раз, на більш тривалий термін.

Клієнт: Михайло, 26 років, юрист
Школа: BBSI

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, листопад-грудень 2009

У цілому сподобалося. У школи хороша репутація, вона була в Борнмуті на слуху. Навчання було якісним, єдине, хотілося б щоб частіше поправляли, коли неправильно говориш. Три тижні здалося не зовсім достатній час, хотілося б залишитися на довше. А в цілому: англійська поліпшив, країну подивився. Все добре все організували, спасибі!

Клієнт: Олексій, 36 років, менеджер
Школа: St. Giles Brighton

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 3 тижні, листопад-грудень 2009

Про курс: думаю за ці три тижні я отримав ефект. Оскільки їхав я в несезон (листопад-грудень), то в навчальній групі взагалі не було людей, і я займався з викладачем один-на-один. Якщо б я замовляв індивідуальне навчання до поїздки, воно обійшлося б мені в два рази дорожче, дуже вдало вийшло. Примітка: Олексій навчався за Platinum English Course, до 5 осіб у групі. Про сім'ю: в сім'ї теж сподобалося, за такі гроші - відмінний варіант проживання, я б навіть ще доплатив, щоб їжа була посмачніша. Примітка: була заброньована т.зв. поліпшена сім'я (Superior homestay) Про місто: часто йшов дощик, але було тепло для такої пори року і дощ теж теплий.

Клієнт: Олег, 41 рік, підприємець
Школа: London School of English

Програма: Бізнес англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні

Про школу: школа видно, що якісна. Хотілося б щоб в моїй групі вчитель був суворіше - в інших студентів "ганяли" набагато сильніше. Про сім'ю: спасибі, це була найближча родина до школи - буквально сусіднє будівлі. Правда, господиня була літня жінка і говорити з нього мені чинності ворастних відмінностей було не цікаво, але зате дуже турботлива, можливо, найкраща родина, яку пропонує школа. Про сервіс: хотів би подякувати за якісний сервіс: все зроблено швидко і чітко, приємно здивований. Колись давно організовував поїздку дитини через іншу компанію - були проблеми.

Клієнт: Артем, 26 років
Школа: Kaplan Aspect Manchester

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні

Про Манчестер: саме місто справило сильне враження. Сучасне, гарне, чисте, з безліччю місць для розваг, відпочинку і звичайно ж навчання. Досить багато ресторанів і місць перекусити, вартість обіду або вечері невелика - 10-20 фунтів. Також досить фастфудів де можна і подешевше поїсти ... Висновок - Манчестер абсолютно вартий того, щоб відвідати це місто (навіть заради інтересу) - тут можна і культурно відпочити і смачно поїсти і розважитися. Про школу: плюси школи Каплан: 1) прекрасний, професійний і турботливий персонал. 2) сучасні технології навчання, сучасно обладнані технікою класи, наявність необхідних для навчання навчальних матеріалів. 3) зручне розташування школи (поруч з центром). 4). Гості в школі абсолютно різного віку та їх різних країн. (У моїй групі були - французи, іспанці, ОАЕ. Іран, Кувейт, корейці). ... Те що мені особисто не дуже сподобалося: 1) мене після тестування визначили в групу Intermediate, однак ця група опинилася слабкою для мене ... якщо б я був набагато довше ніж 2 тижні (як більшість моїх колег по групі) я б поміняв і групу і навчання було б для мене більш ефективним. Висновок - Школа Каплан хороша для більш довгого перебування та навчання. 2 тижні - малий термін.

Клієнт: Даша, 19 років, студентка
Школа: Sprachcaffe Brighton

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 1 місяць

Школа дуже сподобалася, спасибі! Весело і цікаво провела час, багатьох друзів завела - так що все супер.

Клієнт: Наталя, 33 роки
Школа: St. Giles London Highgate

Програма: Загальна англійська
Тривалість і час поїздки: 2 тижні

Школа: якісне навчання. Персонал школи дуже турботливий, сама школа сучасна і зручна. Сім'я: їздила влітку, через високий сезону всі сім'ї школи були зайняті і мене поселили в неперевірену сім'ю. Зіткнулася з поганим харчуванням, відсутністю уваги з боку господині на мої прохання. Висновок: сім'ю потрібно вибирати ретельно і заздалегідь!

Клієнт: Антон, 14 років, школяр
Школа: LTC College

Програма: Дитяча програма
Тривалість і час поїздки: 3 тижні

Мені ДУЖЕ сподобалося: і школа, і місто. Дуже хочу поїхати туди ж ще раз!


Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki