Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 5

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 16:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 15:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 15:21

 Підписатися на новини

Навчання в Лондоні

Лондон - одне із найцікавіших міст світу і навчання в Лондоні - відмінний шанс познайомитися з цим містом. Коли ви приїдете на навчання до Лондону, вашому погляду відкриється ультрасучасна і неймовірно динамічна європейська столиця. Для тих, хто любить рух великих міст, галереї, театри і клуби навчання в Лондоні підходить ідеально.

Відомо, що Англія пропонує найякіснішу і престижнішу освіту в Європі, і саме в Лондоні сконцентирована головні навчальні заклади країни! Навчання в Лондоні - це доступ до найсучасніших знань і передових технологій. Яку б осіту Ви не прагнули отримати, Лондон в змозі задовольнити самого вимогливого студента.

Курси англійської в Лондоні

Столиця Англії пропонує широкий вибір курсів англійської мови. Мовне навчання в Лондоні пропонується:

  • Дітям - програма поєднує навчання з розважальними заходами та екскурсіями;
  • Студентам - курси англійської мови загальної спрямованості і бізнес англійська;
  • Діловим людям - загальний і бізнес англійську мову. Спеціалізовані курси для юристів, фінансистів і фахівців інших напрямів.

Навчання в школах Лондона

Іноземні діти можуть отримати середню освіту в Лондоні, навчаючись у приватних школах-пансіонах. Оскільки школи займають величезну територію, навчання проходить не в самому Лондоні, а скоріше на околиці міста, у передмісті. Перевага навчання в Лондоні - близькість до міжнародних аеропортів, що спрощує дитині поїздку додому на час канікул.

Навчання в університетах Лондона

Всесвітньо відомі ВНЗ Лондона дають прекрасну освіту по самих різних спеціальностях: мистецтво і дизайн, менеджмент та маркетинг. Навчання в Лондоні дещо коротше, ніж у України: зазвичай це тільки 3 роки бакалаврату і 1 рік магістратури. Навчання в Лондоні націлене на отримання студентом практичних навичок, щоб після закінчення освіти молодий спеціаліст зміг швидко знайти роботу.

Спеціалізована освіта в Лондоні

У Лондоні ви можете відвідати короткостроковим курси по фото мистецтва та дизайну моди, тренінги з управління персоналом і інтенсивні юридичні курси англійської мови з відвідуванням судів. Навчання в Лондоні дуже різноманітна і кожен може вибрати собі курс за смаком і можливостям.

Освіта в Лондоні дає можливість розширити кругозір, завести нових друзів з усього світу, налагодити ділові зв'язки. Це чудовий досвід, який запомнітcя назавжди.

Діловим людям

Широкий вибір варіантів вивчення англійської мови в Англії в залежності від Ваших цілей, кількості вільного часу, бюджету поїздки та інших факторів.

Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
+(38067) 442 2648

Увійти на сайт
Або увійдіть через:
GoogleVkontakteOdnoklassniki