Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
RSS

RSS
07 лютия 2019, 18:37

Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

 Підписатися на новини

Діловим людям

Широкий вибір варіантів вивчення англійської мови в Англії в залежності від Ваших цілей, кількості вільного часу, бюджету поїздки та інших факторів.

Загальна англійська

Загальна англійська Курс призначений для більшості учнів і покращує знання англійської мови в цілому. Відмінно підходить тим, хто крім вивчення мови хоче побачити Англію, відпочити і провести час у компанії нових друзів.

Ділова англійська

Ділова англійська Програма дозволяє в стислі терміни отримати навички для використання англійської мови на роботі, у діловій обстановці.

Бізнес тренинги

Бізнес тренинги Курси дозволяють в стислі терміни отримати навички для використання англійської мови на роботі, у діловій обстановці.

Юридична англійська

Юридична англійська Юристам особливо важливо правильно і точно розуміти інформацію, отриману при діловому спілкуванні або роботі з документами. Тому для них був створений окремий курс англійської мови.

Спеціалізована англійська

Спеціалізована англійська Курси розраховані на фахівців у різних галузях: фінанси, банківська справа, маркетинг, реклама та піар, вчителям англійської мови, туризм, готельний бізнес, медицина, авіація, курси для військових та ін.

Сімейні курси

Сімейні курси Курс призначений для більшості учнів і покращує знання англійської мови в цілому. Відмінно підходить тим, хто крім вивчення мови хоче побачити Англію, відпочити і провести час у компанії нових друзів.

Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
+(38067) 442 2648

Увійти на сайт
Або увійдіть через:
GoogleVkontakteOdnoklassniki