Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Підготовка до культурних відмінностей що очікувати у Великобританії [translations pending]

Підготовка до культурних відмінностей що очікувати у Великобританії

Переїзд в Сполученому Королівстві, є великим кроком у вашому житті. Ви вже можете бути знайомі з британської культури та етикет через телевізійні шоу. Тим не менш, багато іноземних студентів стурбовані тим, як і раніше про те, як вони можуть адаптуватися до їх місцевих життя.

Хоча може бути багато відмінностей у Великобританії, у порівнянні з вашу власну культуру, нижче наведено кілька британських особливості та звичаї, яких ви швидко помітите.

Британський гумор

Британський почуття гумору може бути важким для розуміння і часто включає в себе іронії та сарказму. Як іноземного студента вам може не відразу розуміли, якщо хтось говорити серйозно або жартувати. Однак, чим активніше ви взаємодієте з британським студентів, тим легше для вас, щоб дізнатися і зрозуміти британський жарти. Це не значить, ви знайдете їх смішні.

Важливо бути ввічливим

У Великобританії, це вважається ввічливим і шанобливим сказати "thank you", "будь ласка" або "Вибачте" у велику кількість щоденних ситуаціях, наприклад, коли хтось тримає двері для вас або, якщо ви випадково стикаються з іншою людиною. Загальне правило є, що ви ніколи не буде говорити занадто багато "thank you", "Будь ласка" або "Вибачте".

Стати черги

Невдовзі ви помітите, що британці із задоволенням стояти в черзі і взяти це дуже серйозно. Це вважається грубим штовхати і не чекати свою чергу. Ви знайдете черг на автобусні зупинки, магазини, банки, і т. д. Навіть якщо ви перебуваєте в поспіху, ви будете мати, щоб дістатися до кінця лінії і чекати. Якщо ви не знаєте, де черзі починається і закінчується, ви повинні запитати інших людей, які чекають.

Поважайте особисте простір

Хоча людей у Великобританії, як правило, відкриті і доброзичливий, ви можете помітити, що інколи людина, ви говорите з більш закрито. Це не відбувається тому, що він не є дружньою. Це відбувається тільки люди не намагаються вторгнутися в вашу конфіденційність. Дозвольте мені знати, що ви готові говорити про свої особисті речі, і тоді вони будуть відкрити найближчим часом.

Вчасно з'являтися

Пунктуальність має дуже важливо. Ви повинні переконатися, що ви приходите вчасно для лекцій, практики, семінари, інтерв'ю та зустрічі з людьми. Якщо ви пізно, це дає негативне враження від людей, ви зустрічаєтеся, навіть якщо ви збираєтеся йти своїм друзям. Переконайтеся, що ви називаєте особи, з якими у вас є призначення якщо ви збираєтеся бути пізно.

Продукти харчування

Спочатку британських харчування може здатися дивним для вас. Це може бути різним для аромату і приготовлену по-іншому, ніж ви звикли до. Однак, є улюбленим британських страв, ви повинні спробувати у Великобританії, таких як обіду неділі, риба із смаженою картоплею або пиріг. Крім того, ви знайдете тисячі ресторанів в Лондоні, які пропонують страви із усього світу, і за наявності життя без дошки можна приготувати власні їжу вдома. Існує велика кількість іноземного продовольчих магазинів в Лондоні, для яких продуктів імпортується з інших країн.
 
 
   
 
 
 
 

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki