Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом [translations pending]

 Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом

 
Я думав, студентського життя у Великобританії буде майже так само, як у Нідерландах. Але деякі моменти почав приймати мене з себе...

Для кожного студента залишаючи Головна може здатися страшним ідея. Але я не думаю, що студентського життя в Шотландії буде настільки відрізняється від мого життя в Нідерландах. Врешті-решт, ми ж новини і дивитися ж ТБ-шоу онлайн.

Однак, після того, як я переїхав з Амстердама стерлінгів університету, я почав розуміти, що деякі дрібні речі стають все мені з мого шляху. Я був трохи культурний шок.

Під час мого першого року навчання я швидко виявив, що мої знання англійської мови не було так добре, як я сподівався. Більшість мої сусіди по кімнаті народилися і виросли в Шотландії, і я був змушений попросити їх кілька разів, що мені сказали. Шотландський акцент було важко зрозуміти, і я часто помилки, імена та назви місць.

Крім того, я заплутався мало культурні відмінності. На подив мої сусіди Мені знадобилося два Різдва, щоб дізнатися, що на чоппери насправді не були на м'ясний фарш.

Мовний бар'єр означало, що важко було зрозуміти в перший як громадський транспорт працює. Я не міг знайти достатньо інформації про ціни автобуса, де і як купити квитки. Вона перетворилася на простий 15-хвилинної поїздки до лякає подорож.

Німецька Ayumi Крістоф, з Мюнхена, вивчення психології в університеті стерлінгів. Вона каже, що вона не було легко мати справу з громадським транспортом по приїзду: "дуже мало інформації про громадського транспорту." "Я не навіть знаю де купити автобус тарифу".

Тоді я був до нового соціального життя. Я був здивований студентом культури у Великобританії, Нідерландах, більшість університетів мають не основний одним кампус де ви дізнатися, живуть і проводять час. І тут ви майже ніколи не залишайте кампусу, якщо не потрібні. Мені потрібно, щоб звикнути до нього, що кожної людини завжди так близько один до одного.

Відрізняється культури відпочинку у вихідні дні. У Голландії тим менше ви зробити зусилля, щоб підготуватися до клубу, тим краще. Я використав, щоб носити мої старі, добре розмовляє і деякі одяг, їздив до університету за допомогою мінімуму косметики. Але у Великобританії, з мого досвіду, клуб подання має бути більш формальний. Робить up cam повинен бути бездоганною і волосся буде виглядати бездоганно. Я вважаю за краще носити плаття і бути на підборах. Мені довелося позичити речей з моїх подруг на регулярній кредиту відповідно в.

Єва Krichbaum Тюбінгена, Німеччина, який також є вивчення психології в університеті стерлінгів, був здивований, що у Великобританії сторін до кінця так рано: "клуби закритий на три, і все скасовані, а в Німеччині це буде час коли я Просто виходить з дому. "Я звик до закриття наші місця на шість чи сім годин ранку."

Але звичайно, не тільки під час закриття та незвичайні випічки. Я виявив багато сюрпризів, як і багато інших іноземних студентів, що я знаю. Агнес Debecq Швеції був приємно здивований комунікаторів місцевих жителів. "Я був вражений, коли абсолютно незнайомих людей із зав'язаними очима говорити зі мною на автобусній зупинці", говорить вона.

Культурний шок може похитнути вашої впевненості в першу чергу. Але всі потреби час, щоб пристосуватися, і незабаром ви отримаєте, щоб відмінності. Озираючись назад, більша частина малих культурний шок, я випробував на першу перетворений хороших історій, які могли б сказали, щоб мої друзі.

Джерело: https://www.theguardian.com

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki