Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Десять простих кроків про вибір університету в Англії. [translations pending]

Процес відбору британського університету може виглядати як важке заняття. Це легше прийняти рішення, якщо ви йдете, крок за кроком, поступово аналізуючи кожну важливим фактором для вас. Цей метод допоможе вам знайти те, що ви дійсно хочете, щоб дізнатися, і де ви хочете їхати.

 

Виберіть курс. Як ви виберете, ви будете керуватися те, що ви любите, що ви добре, і що таке відповідними тепер. Вибір курси в університетах є набагато ширше, ніж ті, які ви вивчили на рівні, щоб перевірити хід вибрані з те, що ви дізналися в a рівні хоча це може бути не так просто, як здається. Можливо літератури та історії, які ви вже навчаються в школі зробить вам хороший археолог?

 

Ви також повинні аналізувати типу університету, що підходить саме вам. Деяким людям подобається затишні та зручні атмосферу для кампусі тип університетів, у той час як інші вважають за краще галасливі центральну частину міста. Викладання в Oksbridzhe (Оксфорд і Кембридж) може бути дуже індивідуальна і глибока, але деякі студенти вважають за краще великі класи.

 

Особисті заяви. Підготовка есе про себе і причини, чому вас цікавить вибраного університету є частиною процесу вступу до британських університетів. Написати цілу сторінку про себе, так що це виглядає цікаво, не так просто, як може здатися. бути точним і короткою, але намагаються показати ваш інтерес до певної теми і бажання брати участь у житті університету. Намагайтеся уникати кліше і плагіату. Якщо ви знайшли ваші ідеї в Google, вони можуть знайти їх там.

 

Пам'ятайте, що викладачі шукає не тільки мізки, а також тих, з ким вони були б раді нагоді працювати разом, і хто шукає можливості отримати максимальну віддачу від коледжу. Не бійтеся, щоб додати деякі фарби та особисті фарб до есе.

 

Нарешті, знайти кого-то, хто може самостійно оцінити заяву, що ви написали: людина на стороні буде вказувати на помилки, які ви не помітили. В той же час будьте обережні, що інші будуть писати есе замість вас.

 

Остаточний вибір. Після того, як ви знаєте, що університети вам вдалося зробити, прийняти рішення швидко, інакше інші можуть зайняти своє місце. В той же час, не заважай: послуги адвоката з сім'єю і прийняти зважене рішення.

Источник: timesonline.co.uk


Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki