Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
RSS

RSS
07 лютия 2019, 18:37

Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз. [translations pending]

Пішов до університету і прийшов? Ось що нам потрібно зробити зараз.

 

Тепер більшість нових студентів по всій Великобританії, прийшов до їх університету в нове місто і в розпал тиждень для початківців.

 

Наступні поради я дізнався від студентів під час моєї кар'єри. Я організації студентському гуртожитку і бачачи гноми студентів і процвітає в їх нове життя в університеті. Ось що я рекомендую вам зробити зараз, так що ви можете отримати кращий досвід університету життя:

 

1. домашнього затишку. Тисячі кілометрів може бути далеко від вашого будинку, але це не означає, що ви повинні бути в нову кімнату, як вам хтось кредиту. Всі ваші друзі і сімейних фотографій, купити деякі постільна білизна, ви дійсно хотіли, лампи та інше. Візиту до університету можуть втрачати ураган; Створити спокійній, домашній атмосфері, де можна відпочити, коли це потрібно.

 

2. рецепти деревинно-легко. Не потрапити в пастку студент з постійним продукти і макарони. Це легко приготувати, чесно. Тому якщо у вас є кухня, використовувати його, щоб загострити вашу шеф-кухаря навички. Візьміть пару поварені книги з простих рецептами і почати робити це. Ще краще, подзвонити додому і знайти рецепти для ваших улюблених страв.

 

3. стіни натхнення. Навчання може бути складно (, незалежно від того, що кажуть люди), тому створення стін натхнення. Фотографій минулого літа, плани на майбутнє-все, що робить вас усмішку і мотивує мене, щоб бути там, щоб ви позитивно.

 

4. очищення матеріалів. Нудно, але за правдою. Якщо немає не щотижневе прибирання здійснюється в обраним місце, переконайтеся, що ви дивитися кімнаті і у вас є всі миючі засоби, ви повинні. Студенти дуже швидко, щоб коробка місця проживання, і ви не хочете, всіх, щоб розпочати уникає вашого номеру.

 

5. ліки. Новачків отримують грипу, і похмілля є так само часто. Ми пропонуємо вам-аптечка зручно для моменти, коли ви відчуваєте себе погано. Ніхто не хоче поїхати в аптеці під час хвороби високих температур.

 

6. час, щоб побачити місто. Ви завжди повинні витратити достатньо часу з нового міста. Де знаходяться ці будівлі, де ви повинні піти? Як набагато швидше, щоб отримати їх на автобусі або на ноги? Це допоможе вам відчути себе краще на дому рано.

 

7. Реєстрація гуртки. Це відмінний спосіб знайти друзів, які поділяють ваші інтереси, а також спробувати щось ви ніколи раніше не робили. Крім того, перейдіть до діяльності в студентську хату, таких як група перегляду фільмів або святкують або міжнародні свята з друзів і сусідів.

 

8. весело! Якщо ви будете дотримуватися цих простих порад, ви зможете зосередитися на найбільш важливі a задоволення проведення часу. Ви можете жити, як ви хочете, завести нових друзів, дізнатися речі, ви не знаєте, коли ти живеш в будинку. Це час, щоб бути незалежним, використовувати його!

 

Джерело: http://www.huffingtonpost.co.uk/

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki