Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Школа OISE Newbury

Школа: OISE Newbury
Адрес сайту: http://www.oise.com/
Вік: 14 - 17
Вартість, фунтів на тиждень: 825 - 930

Школа OISE Newbury розташована в мальовничому містечку Ньюбері. Місто розташоване в 30 хвилинах їзди на поїзді від Оксфорда, і в 45 хвилинах їзди до Лондона. Крім цього, школа знаходиться недалеко від таких міст, як Стоунхедж, Вінчестер, Солсбері, Бат, а також в годині їзди від морського узбережжя. OISE в Ньюбері відкрита цілий рік, і пропонує курси під час літніх, осінніх, зимових і весняних канікул. Школа розташована у великому просторому будинку вікторіанської епохи, побудованому в 1859 році. Нещодавно коледж був відремонтований і тепер має сучасне обладнання для навчання.

Супер - інтенсивна мовна програма
(The Extended Programme)

Супер-інтенсивна програма розроблена для студентів, які хочуть максимум часу присвятити вивченню мови. Ця програма триває 6 годин на день. У першій половині дня студенти займаються граматикою, письмовою мовою, розширюють свій словниковий запас, а денна частина занять присвячена практиці усного мовлення шляхом різних дискусій і спільних робіт.

За вихідні дні для студентів організовуються екскурсії на цілий день у Лондон з відвідуванням Трафальгарській площі, Біг Бена, Музею Вікторії та Альберта, Будинки Парламенту та інших визначних пам'яток. Крім того, школа організовує екскурсії в Бат, Бормут, Брістоль, Портмут і Стредфорд.

Тривалість: від 1 тижня
Кількість студентів у класі: максимум 8 чоловік.

Проживання

Проживання в сім'ї дає студентам відмінну можливість додаткового спілкування англійською мовою. Більшість сімей проживає в Ньюбері, в межах 15-30 хвилин ходьби від коледжу. Сім'ї є і в сусідніх містечках: Wash Common, Greenham, Thatcham. У цьому випадку студенти добираються до школи 15-20 хвилин на автобусі, і школа видає їм проїзні квитки. Всім учням надається повний пансіон (сніданок і вечеря - в сім'ї, обід упаковують і дають студенту з собою в школу).

Проживання в резиденції: сучасна резиденція, побудована в 2009 р., пропонує розміщення в одномісних кімнатах із зручностями і 3-разове харчування в шкільній їдальні.

Вік
 - 14 - 17 років
Дати - круглий рік

Тривалість: від 1 тижня
Кількість студентів у класі: максимум 8 чоловік.


ВартістьУ вартість входить: навчання, проживання, харчування, екскурсії, спортивні та розважальні заходи, трансфер з аеропорту і назад.

Додаткові витрати:

Візовий збір - 72 фунта
Авіапереліт - 300-600 USD
Страховка - близько 0,8 USD / день 

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki