Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Школа St.Bede's Lancing

Школа: St.Bede's Lancing
Адрес сайту: http://www.stbedesschool.org/Summer-School-Lancing--13-to-18-years.htm
Вік: 13 - 18
Дати: 3 июля - 20 августа
Вартість, фунтів на тиждень: 895

Lancing College — одна з найбільш престижних приватних шкіл Великобританії, що пропонує програми середньої освіти і традиційно займає міцні позиції в рейтингах англійських шкіл-пансіонів.

Саме тут, на південному сході Англії, в чарівній мальовничій сільській місцевості недалеко від Брайтона, проводить літні курси організація St. Bedes International.

Коледж був заснований в 1848 році і являє собою величезну територію в 550 акрів, на якій є сусідами красиві історичні будівлі в готичному стилі, що створюють атмосферу чарівництва, і сучасні споруди. Серед сучасних споруд, збудованих у останні роки - музична школа, великий плавальний басейн, майстерні, театр і нові корпуси для проживання.

Навчання

Вік учнів - 13-18 років.

Курс навчання складається з 22,5 годин англійської мови на тиждень. Основна увага приділяється розвитку навичок усного мовлення. Вчителі школи є носіями мови та кваліфікованими викладачами у галузі навчання англійської мови як іноземної. По закінченні кожного тижня всі навчаються отримують звіт про результати навчання за тиждень до рекомендацій.

Заняття проходячи у класах у середньому по 10-12, максимум 14 чоловік. Необхідний рівень знання англійської мови - від початкового до просунутого.

Проживання та харчування

Проживання в студентській резиденції на території школи в 1-2-місцевих кімнатах, є кілька 3-4-х місних кімнат для студентів молодшого віку. Харчування - повний пансіон в їдальні школи.

Спорт та розваги

Дозвілля і спорту в школі Lancing приділяється серйозна увага, оскільки використання англійської мови після уроків у класі - це додатковий досвід розмовного спілкування. Відвідування спортивних заходів строго є обов'язковим для кожного учня.

На великій території школи створені чудові умови для занять спортом. Є плавальний басейн, тенісні корти, спортзал, майданчики для гри у сквош, баскетбол і волейбол, крикет, театральна студія та студії прикладного мистецтва. За додаткову плату школярі можуть займатися верховою їздою, тенісом або брати уроки пілотування літака з інструктором на місцевому аеродромі.

Ввечері влаштовуються вечірки, барбекю, шоу талантів та караоке.

Екскурсії

Дві екскурсії на тиждень включені до програми, розраховані відповідно на півдня і повний день. Організовуються поеоздкі в Лондон, Істборн, Грінвіч, Гастінгс та Брайтон.

Дати

З 3 липня по 20 серпня 2011
День прибуття-від'їзду: неділя - субота.

Вартість

Стандартний курс англійської мови - 895 фунтів на тиждень.

До вартості входить: навчання, проживання, харчування, екскурсії, спортивні (не рахуючи винятків вище) і розважальні заходи, трансфер з аеропорту до школи і назад (стандартні дати заїздів, рейси, що прибувають до Лондона з 10:00 до 16:00).

За додаткову плату можна замовити уроки, фунтів на тиждень:
• Теніс - 130
• Їзда верхи - 210
• Водіння літака - 450
• Футбол - 130
• Гольф - 210

Додаткові витрати:

Візовий збір - 73 фунтів
Авіапереліт - 300-600 USD
Страховка - близько 0,7 USD / день

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki