Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Clifton College

Школа: Clifton College
Адрес сайту: http://www.cliftoncollegeuk.com/
Вік: 3-18
Місцезнаходження: Місто Бристоль, Західна Англія
Вік:

3-18 років

Програми: GCSE, A-level
Тип навчання:

Спільне навчання

Кількість учнів: 680 чоловік
Вартість: 26475 фунтів на рік

 

Сlifton College — традиційна британська школа-пансіон. Коледж схожий на окреме невеликий містечко так як більшість школярів проживають в пансіоні, що позначається на розмірах школи. Школа розташована відносно недалеко від столиці Англії, тому в учнів є можливість відвідувати Лондон.
 
Коледж, заснований у 1862 році, дуже швидко здобув славу школи з прекрасним якістю освіти. Навчальний заклад примітно тим, що тут зберігся дух традиційної англійської школи-пансіону, в той же час коледж відкритий до сучасних віянь. Класичні навчальні програми у поєднанні з сучасними методами викладання забезпечують високі результати.

Ці особливості роблять Clifton College школою для кращих дітей, і майже кожен рік близько 20 вихованців коледжу вступають до університетів Кембриджа та Оксфорда. Школа пишається, троє випускників стали нобелівськими лауреатами.

Якісна британська освіта неможлива без культурної складової. У Кліфтон на найвищому рівні викладають музику, театрально-драматичні дисципліни, мистецтво. У школі є оркестр, хор, і різноманітні музичні ансамблі. Шкільний театр - один з найвідоміших шкільних театрів в країні. З року в рік тут ставиться понад 30 нових п'єс. Школа заслужено пишається своїм внеском у розвиток сучасного британського мистецтва - на початку двадцятого століття тут навчався відомий постімпрессіоніст Роджер Фрай. Щороку кілька випускників школи надходять у найкращі школи мистецтв.

На території школи знаходяться спортивний центр з величезним спортзалом, басейн, гімнастичні та тренажерні зали, тенісні і сквош-корти. Також, школярі займаються веслуванням та спортивної стрільбою. Спортивні команди коледжу щорічно беруть участь у спортивних змаганнях.
 

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki