Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Dauntsey's school

Школа: Dauntsey's school
Адрес сайту: http://www.dauntseys.org/
Вік: 11-18
Місцезнаходження: сільська місцевість в західній Англії
Вік:

11-18 лет

Програми: GCSE, A-level
Тип навчання:

Спільне навчання

Кількість учнів: 700 чоловік
Вартість: 24525 фунтів на рік

 Будучи однією з провідних шкіл Англії, Dauntsey's school стабільно входить до двадцятки найбільш рейтингових шкіл, які пропонують спільне навчання. На даний момент в школі навчається близько 700 хлопчиків і дівчаток у віці 11-18 років, з них близько третини проживають на території школи, а інші школярі живуть неподалік разом з батьками. Більшість учнів школи - британці, але Dauntsey's вітає іноземних дітей і на сьогоднішній день в школі навчаються представники 70 національностей.


Школа пропонує серйозну кількість основних предметів шкільної програми поряд з різноманітними позакласними заняттями та гуртками. Для успішного навчання у розпорядженні школи знаходиться найсучасніше обладнання, бібліотека, комп'ютерний центр, сучасні музична студія та школа мистецтв.

Щороку випускники школи вступають у провідні університети Англії, включаючи Оксфорд і Кембридж. Школа прагне розвивати дітей не тільки в академічному, але й у соціальному плані, щоб вони зайняли гідне місце в суспільстві. У школі панує доброзичлива і весела атмосфера.

Школа налаштовує прекрасними можливостями для занять спортом. Умови включають критий басейн, майданчики для занять легкою атлетикою та іншими видами спорту, спортивний зал, корт для гольфу. У школі проходять заняття зі спортивного орієнтування: велика територія школи дозволяє це робити. Позакласні гуртки включають вивчення англійської історії і дискусійний суспільство. Надаючи велике значення творчого розвитку дітей, школа пишається значними успіхами у цій галузі. Школярі беруть участь у театральних постановках, школа мистецтв дозволяє займати малюванням, фотографією і керамікою.

Старші школярі живуть в кімнатах по 1-2 людини (окремі корпуси для дівчаток і хлопчиків). У кожному будинку по-сусідству з дітьми живе працівник школи, який наглядає за школярами. У кожної дитини є персональний куратор, що стежить за успішністю і який допомагає у вирішенні проблем. 

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki