Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Kent College

Школа: Kent College
Адрес сайту: http://kentcollege.com/
Вік: 3-18
Місцезнаходження: Графство Кент.
Вік:

3-18 років

Програми: GCSE, A-level, IB
Тип навчання:

Спільне навчання

Кількість учнів: 400 чоловік
Вартість: 25026 фунтів на рік

 

Школа була заснована в 1885 році. Коледж складається з двох будівель: молодша школа від 3 до 11 років і старша школа для учнів від 11 до 18 років. Школа також має у своєму розпорядженні міжнародний центр, що знаходиться в містечку Кентербері. До Лондона можна дістатися за півтори години на поїзді або машині.

Культурне розмаїття школи створюють іноземні діти, які разом складають близько третини від постійно проживають в школі учнів. Старша школа займає велику територію в 70 акрів серед прекрасної природи і в той же час поруч з містом. З півночі до школи примикає великий і гарний лісовий масив, що простягнувся на 6 кілометрів до узбережжя.

У коледжу відмінні академічні показники і серйозну підготовка в таких галузях як музика, мистецтва, театр і спорт. Школа навіть має у своєму розпорядженні власну ферму, продукти з якої безпосередньо використовуються в шкільній їдальні. Коледж прекрасно оснащений технічно. Під час викладання використовуються сучасні комп'ютерні технології, а комп'ютерна мережа включає близько 80 машин. На програмі A-Level учням пропонується широкий вибір предметів, найбільш популярними з яких є бізнес, математика, бізнес, географія, англійська література та фізика.

Спортивне оснащення школи знаходиться на самому високому рівні. На території коледжу розташовані басейн, спортивний і танцювальний зал, тенісні корти, хокейна майданчик зі штучним льодом, а так само прекрасні драматичні та художні гуртки.

Хлопчики і дівчатка проживають в окремих будівлях. Інвестиції в проживання дозволили значно серйозно поліпшити умови проживання. До 6 класу діти зазвичай живуть у кімнатах до 4 осіб у кімнаті, а потім кожному пропонується окрема кімната.  

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki