Русский Українська For partners
Опитування
Британський свято Boxing Day - це...


Всего голосов: 6

Новини
Неймовірні знижка 20% з вивчення…

Неймовірні знижка 20% з вивчення британської англійської мови навчання в Англії
13 грудня 2017, 18:11

Пішов до університету і прийшов?…

Пішов до університету і прийшов? Ось що вам потрібно зробити зараз
13 грудня 2017, 17:40

Підготовка до культурного шоку…

Підготовка до культурного шоку бути іноземним студентом
13 грудня 2017, 17:21

 Підписатися на новини

Надіслати ваш запит

Lancing College

Школа: Lancing College
Адрес сайту: http://www.lancingcollege.co.uk/
Вік: 13 - 18
Місцезнаходження: Лансінг, Західний Сассекс (півтори години їзди до Лондону)
Вік:

13-18 років

Програми: GCSE, A-level
Тип навчання:

Спільне навчання

Кількість учнів: 500 чоловік
Вартість: 27750 фунтів на рік

 

Lancing College, один з провідних приватних коледжів Великобританії, заснований в 1848 році товариством Лансінга як християнська школа з англіканським традиціями. Школа має дуже зручне розташування відносно Лондона, оточуючих Лондон графств і південного узбережжя. Звідси легко добратися по швидкісній автотрасі до аеропортів Хітроу або Гатвік.

Навчання. У класах вчаться не більше 22 чоловік. Предмети викладаються на самому високому рівні, що дозволяє випускникам коледжу потрапляти в кращі університети, включаючи Кембридж і Оксфорд. У середині кожного семестру Learning-support coordinator складає подібний звіт про успішність кожного учня. Це дає можливість своєчасно надати учням необхідну допомогу в засвоєнні навчального матеріалу.

Проживання
. Студенти проживають в пансіоні: лише на території школи сім будинків, чотири для хлопчиків і три для дівчаток. У кожному домі в середньому живе близько 60 осіб. Молодші учні живуть по кілька чоловік у кімнаті. Хлопці старшого віку живуть в окремих кімнатах, що дає можливість краще розподіляти свій робочий час. У кожному будинку є бібліотека та комп'ютерний центр. Так само в будинках є кухні, автомати швидкого харчування, телевізори, відео та ігри. Студенти звичайно обідають в загальних столових за принципом самообслуговування.

Спорт і мистецтво. Залежно від пори року хлопчики грають футбол, хокей або крикет. Дівчата зазвичай вибирають хокей, волейбол або лакросс. Крім цього, можна займатися гольфом, плаванням, кросом, фехтуванням, тенісом, атлетикою, баскетболом, бадмінтоном, настільним тенісом, стріляниною, вітрильними видами спорту і віндсерфінгом. Більше половини студентів Lancing College грають на музичних інструментах у складі 7 музичних ансамблів, включаючи оркестр і камерні колективи, та складають іспити з музики. Коледж славиться чудовою церквою, хором і оркестром. У театрі і драмі можуть брати участь студенти на рівнях GCSE і A-level, а драматичні студії в гуртожитках залучають студентів до участі в театральних постановках. Також вивчаються малюнок, кераміка або гончарна справа (pottery).

На закінчення. Великий штат високопрофесійних педагогів і ідеальне співвідношення учнів і викладачів 1:9 гарантують високі академічні показники та екзаменаційні результати.

Вартість, фунтів на тиждень: Нацбанк України

Коментарі (0)

    Освіта у Великобританії, англійська в Англії, середні школи, вища освіта, бізнес-програми, тренінги
    +(38067) 442 2648

    Увійти на сайт
    Або увійдіть через:
    GoogleVkontakteOdnoklassniki